Cennik!!! Uwaga zmiana cen od 1 kwietnia 2021 !!!


WPISOWE: 500zł

Przy zapisie dziecka pobierane jest WPISOWE w wysokości 500 . Opłata ta jest jednorazowa, gwarantuje dziecku miejsce w naszym punkcie. Ponadto jest w niej zawarte ubezpieczenie dziecka NNW, pościel dla malucha, kubeczek do mycia zębów, ręczniczek do rąk, nocnik oraz jego dezynfekcja, a także wszystkie przybory do zajęć edukacyjnych.Wpisowe nie jest zwracane w przypadku rezygnacji ze żłobka.*


ABONAMENT MIESIĘCZNY:
dzieci z Chorzowa: 400zł
zajęcia dodatkowe wraz z materiałami: 120 zł 
( dziecko zameldowane na terenie Chorzowa; liczba miejsc ograniczona)
 
Dzieci mieszkające poza Chorzowem obowiązuje cennik:
Abonament czerwony: 1300 zł 
do 10 godzin pobytu dziecka każdego dnia od poniedziałku do piątku wraz z zajęciami dodatkowymi i materiałami
 

Kiedy chcą Państwo zostawić u nas swoją pociechę jednorazowo – każda godzina opieki nad dzieckiem to koszt 30.


 KARNET MIESIĘCZNY:
• Karnet 10-godzinny - 200zł
• Karnet 20-godzinny – 300zł

• Karnet 30-godzinny - 400zł

  Karnet 50- godzinny- 600zł

KARNET KWARTALNY (3mc)
• Karnet 100-godzinny - 1100zł 

Karnet to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy pracują dorywczo, mają nieunormowany czas pracy, bądź chcą, by ich dziecko przebywało wśród rówieśników i był stymulowany jego rozwój społeczny.
Wybierając karnet decydujesz kiedy i na jak długo zostawiasz u nas dziecko. Możesz z niego dowolnie korzystać zarówno od poniedziałku do piątku jak i również w weekendy - bez dodatkowej opłaty.

WYŻYWIENIE:
Każde dziecko ma indywidualne potrzeby żywieniowe, mając to na uwadze doszłyśmy do wniosku, że najlepiej te potrzeby znają i odczytują rodzice lub firma cateringowa zajmująca się żywieniem małych dzieci.
Dlatego w kwestii wyżywienia proponujemy Państwu dwa rozwiązania: sprawdzoną firmę cateringową zajmującą się żywieniem najmłodszych (w tym dzieci  z wszelkimi alergiami pokarmowymi) bądź opcjonalnie dostarczanie posiłków przez rodziców ( dotyczy tylko produktów gotowych: "gerberki", kaszki itp.)
Stawka żywieniowa dziecka to koszt 16,50 zł dziennie.
W jej skład wchodzą 3 posiłki: śniadanko, dwudaniowy obiadek oraz podwieczorek. A także opakowanie jednorazowe, w które zapakowane są posiłki dla dzieci.
W zależności od godzin przyjścia oraz wyjścia i potrzeb dzieci rodzice wybierają dane posiłki. Zatem stawka żywieniowa jest indywidualnie ustalana.  

W przypadku przynoszonych posiłków (słoiczków, kaszek) personel Zaczarowanych Kredek przygotuje dziecku indywidualnie jedzenie.

W naszym żłobku mamy również posiłki dla dzieci wegetariańskich oraz wegańskich. Oddając do nas dziecko nie musisz się martwić o zmianę diety malucha. Menu na każdy tydzień jest inne, specjalnie ułożone przez dietetyka, aby posiłki były zbalansowane. 


*UWAGA: W cenie wpisowego czy też w abonamentach, karnetach nie ma pampersów ani środków higienicznych dla dziecka (zasypki, mokre chusteczki itp.). Rodzic jest zobowiązany dostarczyć je indywidualnie. Każde z dzieci będzie miało swój pojemnik, gdzie będzie można pozostawić te rzeczy. Więcej informacji w zakładce dla rodziców.


Drogi Rodzicu sprawdź czy placówka, do której chcesz wysłać swój największy Skarb posiada pozytywną opinię Komendanta Straży Pożarnej, oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego i BHP. Nie ryzykuj zdrowiem i bezpieczeństwem swojego dziecka. Przyprowadź je do nas.
Zadbaliśmy o to, aby Twój maluch był w bezpiecznym, przystosowanym do jego potrzeb domu.  Spełniamy wszystkie wymagania Sanepidu, Straży Pożarnej i BHP. Nasze meble i zabawki posiadają atesty i certyfikaty.


 strona główna  |  o nas  |  oferta  |  galeria  |  dla rodziców  |  cennik  |  kontakt